Vier keer ja? Top! De basis klopt.
Zo veel mogelijk bedrijven helpen aan een toffe en goedwerkende website: dát is waarvoor DoubleWeb zich hardmaakt. En om dat te realiseren, hebben we iemand nodig die ons neerzet als merk. Die met de juiste woorden nieuwe leads weet te strikken. En die onze klanten een voorstel doet waarmee ze écht geholpen zijn. Kortom: we zoeken een accountmanager sales.
Word jij onze salestopper, dan vul je je dagen met…
Zet een stel ambitieuze webbouwers en -designers bij elkaar, en je hebt een team dat heel wat parels van websites ter wereld brengt. We zijn strebers. IJverig. En niet te vergeten: altijd op zoek naar nieuwe kennis. Niet alleen omdat we houden van ons vak. Ook presteren we graag iedere dag een stukje beter. Onze klanten zijn voor ons superbelangrijk. En tevreden zijn we pas met een resultaat waar je u tegen zegt.
Eén ding moet dan ook glashelder zijn: we verwachten geen typische ‘salestijger’. Gouden bergen beloven? Of de kleine lettertjes achterwege laten? Daar houden we niet van. We zoeken iemand die loyaal is. En die écht waarde toevoegt voor onze klanten. Samengevat heb jij de eigenschappen:
Hoe het profiel van onze nieuwe accountmanager sales er verder hoort uit te zien? Komt het:
Word jij onze nieuwe accountmanager sales? Dat vinden we leuk! En daarom krijg je van ons:
Ben jij dat ambitieuze, behulpzame en commercieel ingestelde salestalent dat we zoeken? Fantastisch! We zien je cv en motivatiebrief dolgraag tegemoet, dan laten wij binnen 3 werkdagen van ons horen.
Vragen? Remco en/of Michael beantwoordt ze graag (0182 359 303). En nu je dit nog leest: zet even ‘Goudse salestopper’ in je motivatie. Dan weten wij dat je de hele vacaturetekst hebt uitgeplozen en daar scoor je bij voorbaat punten mee!
Meldingen